Archief

Hier vind je een overzicht van de stukken die Lustig en Vrij reeds speelde in het verleden. Deze zijn opgedeeld in 3 categorieën:

  1. Lustig en Vrij - Hoofdproductie
    Dit zijn de "gewone" producties van de volwassenen

  2. Lustig en Vrij - Hoop op de Toekomst (Jeugd)
    Dit zijn de producties die opgevoerd werden door de Jeugdafdeling van Lustig en Vrij

  3. Lustig en Vrij - Jongvolwassenen
    Sinds 2011 organiseren de jongvolwassenen van Lustig en Vrij aan het begin van de zomer een eigenzinnig avondje

Lustig en Vrij - Hoofdproductie

1927: Een Misgreep (J. Roeland)

1927: 'n Offer (G.H. Edgard)

1927: Storm in huis (D. Speelmans)

1928: Misdaad en Vloek (M. X.)

1929: De Verzoeningskus (J. Pauwels)

1929: Zijn laatste wil (E. Roelandt)

1929: Aprilsche Grillen (J. Pauwels)

1929: De Familie Klepkens (A. Hendrickx)

1930: De Familieën Stijn en Bolus (K. Van Rijn)

1930: 't Zijn vodden! (T. Stroobant)

1930: Het Zwart Schaap (J. Haugen)

1930: Leentje uit het Hemelrijk (G. Martens)

1930: De Pels (J. Pauwels)

1931: De Gevolgen eener Ontvluchting (J. Bruylands)

1931: Een Studentenmeid (J. Ballings)

1931: Een Huwelijksmorgen (E.W. Schmidt)

1931: 't Kleintje (M. Sabbe)

1931: De Baas uit het Moriaantje (A. Dandois)

1931: 't Kleintje (M. Sabbe)

1931: Om Laura te krijgen (M. Vliebergh)

1931: Aangebrande Hutspot (A. Hendrickx)

1932: Zieleketens (N. De Tière)

1932: De Spaansche Vlieg (Arnold & Bach)

1932: De Brede Baan (J. Ballings)

1932: 't Is uit Liefde! (Teirlinck-Stijn)

1932: Levensarabesken (J. Horemans)

1933: Ellende (P. Debognies)

1933: Het Lustig Weduwnaarken (H. Van Daele)

1933: Door slechte dagen (A. Bogaerd)

1933: Ik ben Rentenier (T. Stroobant)

1933: Bloemeken (N. De Tière)

1933: Burgemeester Vink (P. Mersch)

1933: Een Onweer (?)

1934: Verloren Geluk (E. Melot-Dumont)

1934: Een Misgreep (J. Roeland)

1934: De Geflopte Oom (K. Van Rijn)

1934: Bietje (M. Sabbe)

1934: Pikdonker (Arnold & Bach)

1934: Bietje (M. Sabbe)

1934: Woningnood (Arnold & Bach)

1934: De Boezemvrienden (A. Hendrickx)

1934: Artiesten in Huis (K.H. Dequèker)

1935: 'n Offer (G.H. Edgard)

1935: Het Handtaschje (J. Pauwels)

1935: De Boezemvrienden (A. Hendrickx)

1935: Bietje (M. Sabbe)

1935: Artiesten in Huis (K.H. Dequèker)

1935: Moederkensdag (A. De Cort)

1935: Het Zorgeloos Kind (K. Vanderhaegen)

1935: Tips en Tops (J. Paes)

1935: Tips en Tops (J. Paes)

1936: Ramp in de Mijn (L. Hens)

1936: De Familie Klepkens (A. Hendrickx)

1936: De Houtzagers (J. Hangen)

1936: De Nieuwe Edelman (P. Mersch)

1937: Brussel-Kermis (H. Van Daele)

1937: Het Blijde Bezoek (W. Putman)

1937: Misdaad en Vloek (M. X.)

1938: De Klucht van den Braven Moordenaar (J. Janssen)

1938: Den trein te Laat (E. Verschueren)

1938: De Zwevende Maagd (Arnold & Bach)

1938: De Verzoeningskus (J. Pauwels)

1939: De Molen van Sanssouci (O. Härting)

1939: Liefdelist (J. Pauwels)

1939: De Boezemvrienden (A. Hendrickx)

1939: Ik ben Rentenier (T. Stroobant)

1946: De Zwevende Maagd (Arnold & Bach)

1946: De ware Schuldigen (L. Lievevrouw)

1946: De Zwevende Maagd (Arnold & Bach)

1946: Op zijn Amerikaansch (H. Van Daele)

1946: Bietje (M. Sabbe)

1947: Vlindertje (J. Pauwels)

1947: Eén, die niet geteld wordt (Eckelen & Grosfeld)

1947: Hun Kind (J. Van Eckelen)

1948: De Weg naar de Hel (J. Van den Polk)

1948: Eén, die niet geteld wordt (Eckelen & Grosfeld)

1948: De Brede Baan (J. Ballings)

1948: Zij mag niet trouwen (K. Van Rijn)

1948: De Weg naar de Hel (J. Van den Polk)

1949: De Nobele Hendrik (Swartz & Lengbach)

1949: De verkochte Grootvader (A. Hamik)

1950: Door slechte dagen (A. Bogaerd)

1950: Gedurende een dutje (J. Pauwels)

1950: Onder één Dak (J. Fabricius)

1950: Gedurende een dutje (J. Pauwels)

1951: Paus van Hagendonck (G. Martens)

1952: De ware Jacob (E. Bach)

1952: Blanchette (E. Brieux)

1953: Het vijfde Wiel aan de Wagen (J. Ballings)

1953: Het Offer (E. Stubbe)

1953: Visserseer (L. Scheltjens)

1954: 't Scheepje (J. De Vos)

1954: 't Geluk Vliegt (J. Ballings)

1954: Verleden (I. Bondier)

1955: Lente (Dellieke & Walschaert)

1956: De Bloedverwanten (A. Hendrickx)

1956: Robbedoes (Van Bommel & Bakker)

1957: De Knecht (S. Knop)

1957: Blijf zitten waar je zit...! (A. Van Zuylen)

1958: Afrekening (J. Fabricius)

1958: Het Licht in de Nacht (I. Onsman)

1959: Papa is professor (H. Nesna)

1959: Betje regeert (H. Bakker)

1960: Welkom, Directeur! (Joosten & Bosch)

1960: Want ik kan niet buiten je! (R. Bosch)

1961: Patsy (J.M. Terlingen)

1961: Hier gebeurt ook nooit iets! (R. Fenstra)

1962: Kom toch binnen, Jacqueline! (J. De Létras)

1963: In het kleine Geluk (G. Sauvajon)

1963: De Vrucht van het Huwelijk (S. Knop)

1964: Dertien aan tafel (G. Sauvajon)

1965: Ik ben getrouwd (G. Zorza)

1966: De Spelbreker (H. Bakker)

1966: Aprilsche Grillen (J. Pauwels)

1967: Hallo, Jij daar (W. Saroyan)

1967: Valse Champêtre (J. Fabricius)

1967: Drie jongens en een meisje (R. Ferdinand)

1968: Een glas bier (J.B. Priestley)

1968: De ooievaar vergist zich (H. Nesna)

1969: 'n Schat van een Dochter (F. Steicher)

1970: Een baby van 1000 weken (H. Nesna)

1971: Een baby van 1000 weken (H. Nesna)

1972: De Grote Schoonmaak (W. De Ryck)

1972: Rustig... denk om m'n zenuwen (T. Hughes)

1973: Via gladde wegen (T. Dekker)

1974: Hij is onschuldig (P. Dergas)

1974: Mijn dochter kiest 'n man (W. Dumont)

1975: Jonas weet 't wel (T. Hughes)

1975: Beurskoorts (Reimann & Schwartz)

1976: Een glas bier (J.B. Priestley)

1976: Meneer logeert bij z'n vrouw (H. Nesna)

1976: Voor hete vuren (Arnold & Bach)

1977: Help, ik leef (J. Tolly)

1977: Boeven en madeliefjes (G. Batson)

1978: Een bruid te veel! (D. Van Maesland)

1978: De kleintjes leggen het loodje (B. Hagen)

1979: Amor in het kippenhok (W. Halve)

1979: Ben ik nu getrouwd of niet? (J. Louwen)

1980: Groeten uit Nice (D. Van Maesland)

1981: De Automaniak (J. Keulemans)

1981: Want ik kan niet buiten je! (R. Bosch)

1982: De harem van een vrijgezel (J. Dorrenboom)

1982: Hier gebeurt ook nooit iets! (R. Fenstra)

1983: Een baby van 1000 weken (H. Nesna)

1984: Blijf zitten waar je zit...! (A. Van Zuylen)

1985: Mag ik u voorstellen...? (J. Tobias)

1986: De kat op het spek (J. Dole)

1987: Nacht in Hotel Regina (W. Bischot)

1988: Schat, je bent een schat! (P. Coppens)

1989: Weekend aan Zee (D. Beurms)

1989: Salade Niçoise (D. Van Maesland)

1990: Schat, je bent een schat! (P. Coppens)

1990: De ontvoering van de president van een limonadefabriek (M. De Bie)

1991: Liefde, love en texas-computers (D. Beurms)

1991: De Poetspoezen (W.H. Famée)

1992: Liefde om kwart voor acht (T. Groffi)

1992: Klachten (P. Coppens)

1993: Zij kwam in de avond (F. Drost)

1993: Wat een toestanden (T. Groffi)

1993: De Heilige Hermandad (B. Timp)

1995: Gevaarlijk Dubbelspel (J. Snoeren)

1996: Is de Baron niet thuis? (H. Fransaert)

1997: Wie? (L. Torrance)

1998: De Verhuizing (K. Van Bosheim)

1999: Acht Vrouwen (R. Thomas)

2000: Ketchup & Sangria (Greenwood & Parks)

2000: Nels Dromen (K. Seghers)

2001: Milleke van Heule (H. Vleugels)

2002: De nacht van de zestiende januari (A. Rand)

2003: Comme chez Swa (P. Anrys)

2004: Met twee op een kamer (R. De Ridder)

2005: Drinken de goden Duvel? (B. Timp)

2006: Met complimenten van de Sjeik (H. Van Wijngaarden)

2007: De mannen van Wendy (L. Boonen)

2008: California Suite (N. Simon)

2008: Per(r)ongeluk (P. Anrys)

2009: Jake's Vrouwen (N. Simon)

2009: "Toneel in Beersel" - Amadeus (P. Schaffer)

2010: M... M... M... (Mysteries, Miserie en Moord) (J. Parisch)

2011: Het Geluid van Zwetende Chinezen (B. Spaey)

2012: De Nonnen van Navorone (A. Klee)

2013: "Toneel in Beersel" - Zaterdag, Zondag, Maandag (E. De Filippo)

2014: De Mandarijntjeskamer (R. Thomas)

2015: De Paradijsvogels (G. Martens)

2016: De Luizenval (B. Baudewyns)

2017: Een vloog over het Koekoeksnest (E. Asselberghs)

2018: De Joker schoot tweemaal (P. Cooke)

Lustig en Vrij - Hoop op de Toekomst (Jeugd)

1952: Moederkensdag (Aimé De Cort)

1953: Sint-Niklaasavond (Degrave)

1953: Op het Speelpleintje (Aimé De Cort)

1954: Sloeber op School (Jan van Elsdonck)

1954: Sneeuwwitje (V. Remtbaan)

1955: Bij de Kabouterdokter (Ans V.d. Putten)

1955: Moederslied (?)

1956: Sneeuwwitje (V. Remtbaan)

1956: De betoverde Halsdoek (H. Kokkeel)

1957: De betoverde Halsdoek (H. Kokkeel)

1957: Toen moeder thuis kwam (Ans V.d. Putten)

1957: De Toverladder (Yvonne Waegemans)

1959: Moederliefde (Lode Scheltjens)

1959: Bietje (Maurits Sabbe)

1959: De Boze Geest (P.H. Schröder)

1959: De nieuwsgierige Kleermakersvrouw (W. Capel)

1959: De grote Schoonmaak (W. De Rijk)

1960: De Vlinderkoningin (S. Radersma)

1960: Knalgas (P. Gerdas)

1960: t Kleintje (Maurits Sabbe)

1961: Wat is het Leven toch duur! (J. Van Ameronge)

1962: Wat is het Leven toch duur! (J. Van Ameronge)

1962: Het Roddelkransje (R. Feenstra)

1962: Hoe de Duivel begraven werd (Fr. Licidius)

1963: De Vrucht van het Huwelijk (Staf Knop)

1964: De grote Schoonmaak (W. De Rijk)

1964: Gedurende een Dutje (Jef Pauwels)

1964: Draai u om, Papa (Jef Pauwels)

1965: De Derde deed de Deur dicht (J. Pannekeet)

1965: De Man is gevaarlijk (P.H. Schröder)

1966: Schoenmaker blijf bij je Leest (B. Bermkes)

1966: Het Pad langs de Rivier (Anke Wildonck)

1967: Meneer de Rechter (L.C.J. Van As)

1968: Close-Up (Jan De Nijs)

1972: Kamers met Ontbijt (Dick Van Maasland)

1972: De grote Schoonmaak (W. De Rijk)

1972: Sokken en Revolvers (Jack Bess)

1972: Rustig... Denk aan m'n Zenuwen (Ted Hughes)

1974: Bij de Kabouterdokter (Ans V.d. Putten)

1974: De Klas van Meester Spit (W. Van Rijkeren)

1975: De Toverladder (Yvonne Waegemans)

1976: Gedwongen Vakantie (Ede de Saedeleer)

1977: Bellen blazen (Jan De Nijs)

1978: Het Geheim van de Smid (P. De Jong)

1978: Het Roddelkransje (R. Feenstra)

1979: Hoe de Duivel begraven werd (Fr. Licidius)

1979: Van werken word je niet rijk (Ben Ramondt)

1981: Marla en de Boskindertjes (Ans V.d. Putten)

1981: Detective Jonas (Ben Hener)

1981: Sloeber Junior (J. Buys)

1982: Eerst een goede Daad (M. Lambrechts)

1982: Opsporing Verzocht (J. Reillema)

1983: Toen moeder thuis kwam (Ans V.d. Putten)

1983: Zeven keer is Steelrecht (W.Z. Kristiaan)

1983: Hij is onschuldig (P. Gerdas)

1984: Als de Jeugd baas is (J. Kloosterman)

1984: Bram, waar blijf je toch? (J.B. Winkeler)

1984: Vrienden in nood (R. Feenstra)

1985: Wat is het Leven toch duur! (J. Van Ameronge)

1985: Hoe Kareltje genezen werd (Piet Mossinkoff)

1985: Pa wordt uitgehuwelijkt (Nico Edelenbosch)

1986: "Witte Vos" van de Prairie (Anke Wildonck)

1986: Protestactie "O.P.A." (J.B. Winkeler)

1986: De Prijs in Bloed en Ketchup (Nico Edelenbosch)

1987: Het pad langs de Rivier (Anke Wildonck)

1987: Een schat van een Japonnetje (?)

1987: Wie schoot Schoonmoedertje dood? (Jim Keulemans)

1988: Bij de Kabouterdokter (Ans V.d. Putten)

1988: De voetballer van het Jaar (J. Kloosterman)

1988: Moord in de kleedkamer (Jannes Bosker)

1989: De Ring en het Zakdoekje (Anke Wildonck)

1989: Het Misverstand (Wim Savenberg)

1989: Hello, jij daar! (W. Saroyan)

1990: Snurkgevaar (J.W. Teacher)

1990: Raketten in het Dorp (Piet Rijmen)

1991: Ach, die Jeugd van vandaag (Willem Savenberg)

1991: De verkeerde Boerderij (Danny Janssen)

1992: In het Reisbureau (Anke Wildonck)

1992: Een Huis vol Inbrekers (Jan Brouwer)

1993: Poezen op het Dak (Jan Gant)

1993: Sofie-Sofa (Walter Collart)

1994: Sloeber op School (Jan van Elsdonck)

1994: De Roddeltantes (R. Feenstra)

1994: Meneer logeert bij z'n Vrouw (H. Nesna)

1995: De Weddenschap (Franke Luiken)

1995: De Missverkiezing (Trudo Groffi)

1995: Pukkel (Roger Deforce)

1996: Huis met Huishoudster (D. Mulder)

1996: Voetbalclub "de 22 billekes" (Luk Gijsbrecht)

1996: De Biebelbubbels (Sus Tomi)

1997: De Computerverjaardag (Corrie Nouwen)

1997: De Klikspaan (J. Kloosterman)

1997: Radio Poesje (Ivo Van Orshoven)

1998: Verboden Gedachten (Wim Geysen)

1999: Natuur in Opstand (Marius De Geest)

1999: Ruis (Peter Van Waterschoot)

1999: Als Dromen waarheid worden (Marius De Geest)

1999: De drie Gratiën (Hub Tober)

2001: Sprekende Bloemen (Saskia Dierickx)

2001: Anna, de Avonturierster (Dedy Henke)

2002: Het Juweel van de Prairie (Saskia Dierickx)

2002: De verkeerde Boerderij (Danny Janssen)

2003: Een brief voor Lode (Jan Simoen)

2003: In het grote Dierenbos (René Ghijbels)

2003: De prijs in Bloed en Ketchup (Nico Edelenbosch)

2004: Het Land onder het Nevelbos (P. De Landtsheer)

2004: Dokter Weetalles (J. Eckerkorn)

2004: Moeder vergist zich (Brinks-Knijpstra)

2005: Een Oma met Vlechtjes (Marijke De Roeck)

2005: Nonnen en Mirakels (Bart Spaey)

2006: De Cijfer-Letter-eters (P. De Landtsheer)

2006: Volzet (Frans Vlaskop)

2007: Het koninklijke Hemd (Ben Hener)

2007: En vraag met niet waarom? (Guy Bernaert)

2007: Theodoor en zijn Spook (Ruud De Ridder)

2008: Fluppeke wil naar Sprookjesland (Frans Busschots)

2009: Zijn de wonderen de Wereld uit? (Hilde Veulemans)

2010: Een Zoo'tje apart (Herman Cogghe)

2011: De Tovenaar van Oz (L. Fr. Baum)

2012: Leve Knollebol (O. de Vijlder)

2013: De Dag dat Jelle in een Leugen gleed (D. van Ranst)

2014: Hallo, Mister Fiever! (A. Van de Perre)

2015: Spookie (M. Van Gog)

2016: Niet lachen is Ongezond (W. Stofmeel)

2017: Eerlijk duurt het langst (W. Stofmeel)

2018: Wees (Dirk Dobbeleers)

2019: Bollebozen en Trollen (H. Cogghe)

Lustig en Vrij - Jongvolwassenen

2011: REL-aties

2012: Met 2 is maar alleen

2013: De Volgende

2014: Ge/Ver-stoord

2015: Loslaten, Bedankt

2016: GAAN

2017: Traag naar de Hemel

2018: Mijn Beurt

2019: Pakt een pint, voor 't begint